Kruszywa budowlane z Krusz-Max jako podstawa robót ziemnych


Inwestycja budowlana jest sporym przedsięwzięciem i do tego kosztownym. Wymaga zatrudnienia ekipy, która przeprowadzi wszystkie konieczne prace, od niwelacji terenu ąz po wykonanie wykopów. Do robót ziemnych potrzebne są kruszywa z Krusz-Max i sprzęt ciężki, ułatwiający, a przede wszystkim przyspieszający realizację zadań.


Jakie kruszywa budowlane z Krusz-Max umożliwiają wykonywanie robót ziemnych?


Roboty ziemne mają na celu wypoziomowanie gruntu i wykonanie nasypów oraz wykopów.  Prace realizowane są z wykorzystaniem koparko-ładowarki, walca, spycharki, ubijarki oraz innego sprzętu ciężkiego. Nie ma możliwości przeprowadzenia robót bez użycia kruszyw budowlanych. Firma Krusz-Max oferuje: piasek, żwir, tłuczeń, gliniec, grys, a wybrane materiały sypkie dowozi na plac własnym transportem. Usługi zdecydowanie przyspieszają realizację zadań, co pozwala na przeprowadzenie ich terminowo. Zakup surowców jest niezbędny również do dalszych prac. Piasek i żwir wykorzystuje się także do produkcji betonu. 

Dlaczego transport kruszyw budowlanych jest problematyczny?


Transport materiałów sypkich wymaga spełnienia określonych warunków, zgodnie z przepisami o ruchu drogowym. Należy je przewozić odpowiednimi pojazdami, by na szosie nie doszło do kolizji, czy poważnego wypadku.  Ładunek ma dużą wagę i jest niestabilny. Samochód musi być wyposażony w szczelną skrzynię ze wzmocnieniami, by kruszywa budowlane podczas uderzenia o burtę nie wysypały się na szosę. Krusz-Max dysponuje pojazdami o ładowności od 1 do 28 ton, przystosowanymi do przewozu materiałów. Przesyłka jest właściwie zabezpieczona z każdej strony.

Scroll to Top