Jakie usługi świadczy Krusz-Max?

Podczas budowy domu lub aranżacji terenu zielonego wokół domu przyda się pomoc fachowców, którzy wiedzą jakie prace ziemne muszą wykonać oraz jakie rośliny mogą posadzić na danej ziemi.

Zadowolenie klienta na pierwszym miejscu

 

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem  Krusz-Max skład kruszyw świadczymy profesjonalne usługi związane z pracami ziemnymi (wykopy pod fundamenty itp.), zagospodarowaniem terenów zielonych oraz sprzedażą kruszywa i surowców. Wszystkie usługi wykonują specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży i dzięki temu żadne zlecenie nie jest dla nich straszne. Sposób realizacji usługi zawsze szczegółowo ustalamy z klientem przed realizacją usługi, tak aby nie było niedomówień. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Chcemy, aby klient poczuł się profesjonalnie obsłużony i dokładamy do tego jak najwięcej starań.

Roboty ziemne i budowlane

Nasza oferta usług związanych z pracami ziemnymi i budowlanymi obejmuje prace ziemne wykonywane specjalistycznym sprzętem budowlanym, np. wykopy pod fundamenty, utwardzanie terenu. Poza tym świadczymy także usługi wyburzeniowe związane np. z kuciem fundamentów. Zajmujemy się również produkcją betonu. Jego skład modyfikujemy w zależności od wymagań klienta. Dowozimy również gotowy beton na miejsce przez niego wyznaczone.

Zagospodarowanie terenów zielonych

 

Nasza firma zajmuje się także zagospodarowaniem terenów zielonych na posesjach naszych klientów. Wykonujemy ozdoby z kamieni ogrodowych przywożonych z Grecji i Włoch. Same kamienie również wykorzystujemy do wykładania ozdobnych ścieżek oraz jako ozdoby na klombach kwiatowych. Grys granitowy wykorzystujemy do wypełniania i utwardzania ścieżek ogrodowych. Oferujemy także układanie kostki brukowej. Wykonujemy ogrody skalne, oczka wodne oraz zakładamy trawniki. Sadzimy drzewa i inne rośliny według wskazówek klienta. Posiadamy ziemię ogrodową, podłoża pod krzewy i kwiaty, możemy więc wykonać kompleksową usługę zagospodarowania ogrodu.

Sprzedaż kruszywa i surowców

W naszej firmie prowadzimy także sprzedaż kruszywa drogowego, które wykorzystuje się podczas budowy i napraw dróg. W swojej ofercie mamy tłuczeń, grys, żwir i piasek. Zajmujemy się także sprzedażą wapna, cementu oraz klejów budowlanych. Posiadamy również drewno kominkowe oraz materiały izolacyjne takie jak styropian.

Nasza oferta jest bardzo rozbudowana. Oferujemy kompleksowe usługi i zawsze staramy się, żeby nasi klienci byli zadowoleni. Każdą usługę wykonujemy z pełnym profesjonalizmem. Zawsze korzystamy z materiałów najwyższej jakości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Scroll to Top